BlackMu-The Best Muonline Server
Welcome to BlackMu Forum Please Register!
BlackMu-The Best Muonline Server
Welcome to BlackMu Forum Please Register!
BlackMu-The Best Muonline Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BlackMu-The Best Muonline Server

Join our world!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
BlackMU ! Вече и в Facebook !
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:07 pm by gamencho
Така.. реших че вече като сървара има доста слава и едни от най-добрите играчи в цяла България..Ще е необходимо да ни има и в Facebook-социалната мрежа! Затова направих нашата страница в Facebook ето линк: Клик !!!



Поздрави : Aggressive

Comments: 0
Програма за кредити?? Да бе...
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeВто Апр 13, 2010 5:17 pm by caRameL
От няколко дни се разпространява една програма в интернет, за коят осе казва, че ако си напишете акаунта и паролата ще ви даде кредити за webshopa. ТОВА Е ПЪЛНА ИЗМАМА !!! Ако си напишете акаунта и паролата в тази програма акаунта ви ще бъде откраднат. Затова не се лакомете много,да ме идвате после и да ми казвате,че са ви откраднали акаунта...Програмата се казва "G1 Credit Scripter V1.0"

Comments: 8
10-те Администраторси заповеди!
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 10:00 pm by Core
1. Аз съм твоя Модератор, Администратор твой, да нямаш други администратори освен Мене.
2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова що е в администраторския панел, що е в модераторския панел, и що е в твоя собствен; не им се кланяйи не им служи.
3. Не изговаряй напразно името на Администратора, твоя Модератор.
4. Помни неделния ден за да го светиш; шест дена чети и пиши всичките си мнения, а седмия ден е неделя на Администратора, твоя Модератор - остави го да си почине малко.
5. Почитай модераторите и администратора си за да ти бъде добре и да живееш дълго във форума.
6. Не убивай виртуално... дори и прасета.
7. Не псувай и словоблудствай.
8. Не кради чуждото мнение и не плагиатствай. Уважавай авторското право!
9. Не лъжесвидетелствувай против ближния си.
10. Не пожелавай ника на ближния си, не пожелавай аватара на ближния си, ни подписа му, ни нищо, което е на ближния ти.


Comments: 7
Latest topics
» Имам проблем
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 12:17 pm by rJlynu

» Много интерестна игра :)
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 4:21 pm by ForBiDeN

» SME Event.
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:44 pm by gamencho

» BlackMU ! Вече и в Facebook !
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:07 pm by gamencho

» Duel Player Kill Event
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:25 am by FaTaL:)

» B>>T>>S>>!
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:20 am by FaTaL:)

» 999 resets = HoF
Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:16 am by FaTaL:)


 

 Кой е най-силният играч в сървъра??

Go down 
4 posters

Кой е най-силният играч в сървъра??
DevilSmile
Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_lcap0%Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
RevoMind
Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_lcap33%Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Anarchy99
Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_lcap17%Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
n1ghTmarE(Най-якия :PPP
Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_lcap33%Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Effect
Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_lcap17%Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
MysticaL
Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_lcap0%Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bk-RulzZ
Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_lcap0%Кой е най-силният играч в сървъра?? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 6
 
Poll closed

АвторСъобщение
n1ghtmare
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
n1ghtmare


Брой мнения : 99
Reputation : 11
Join date : 25.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 9:01 pm

Кой е най-силният играч в сървъра??
Върнете се в началото Go down
caRameL
WebMaster
WebMaster
caRameL


Брой мнения : 817
Reputation : 142
Join date : 21.12.2009
Age : 29
Местожителство : Елхово, България

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeПет Мар 26, 2010 9:37 pm

Забравил си едни от най-силните,къде са jeez blackoto assovete stylious??? Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_biggrin


Последната промяна е направена от caRameL на Съб Мар 27, 2010 9:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net
Effect
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
Effect


Брой мнения : 452
Reputation : 118
Join date : 21.12.2009
Age : 31
Местожителство : VT City Bitches ;d

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 7:48 am

Щом не виждам EguHaK(Jeez) казвам себе си може да звучи високомерно ма не ми пука от гореупоменатите играчи може би само RevoMind има някакъв шанс да ме бие...
Върнете се в началото Go down
caRameL
WebMaster
WebMaster
caRameL


Брой мнения : 817
Reputation : 142
Join date : 21.12.2009
Age : 29
Местожителство : Елхово, България

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 9:50 am

Effect написа:
Щом не виждам EguHaK(Jeez) казвам себе си може да звучи високомерно ма не ми пука от гореупоменатите играчи може би само RevoMind има някакъв шанс да ме бие...

Мисля ,че не само имам шанс да те бия,а съм го правил и то в повечето от дуелите които сме правили...Признавам, един от силните си в сърара,но не си най-силният.Няма такъв играч,защото винаги ще се намери кой да те бие,и след това кой да бие него.Казваш че Пецата бил високомерен,ама тва наистина "звучи високомерно".
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net
Effect
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
Effect


Брой мнения : 452
Reputation : 118
Join date : 21.12.2009
Age : 31
Местожителство : VT City Bitches ;d

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 10:05 am

Ми добре най-добрия след нено съм естествено без спеед с пецата имате интересен стил скилл + 1 хит и доло Laughing знаеме как стоят нещата моля ти се ...
Върнете се в началото Go down
Effect
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
Effect


Брой мнения : 452
Reputation : 118
Join date : 21.12.2009
Age : 31
Местожителство : VT City Bitches ;d

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 10:09 am

Ако ми дадеш логично обяснение как само със скил ме бутате с 2-3 хита ви признавам при положение,че скил дава само def rate а аз със комбо го правя тва изключително рядко ми то си личи бе НЯМА начин без спеед да ме бутате с 2-3 хита при положение,че правите само скилл бе
Върнете се в началото Go down
Anarchy99
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
Anarchy99


Брой мнения : 93
Reputation : 15
Join date : 13.02.2010
Age : 33

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 10:25 am

ми какво да кажа и аз сам на мнението на ефф защото това е невазможно иначе питам и аз защо няма едни от наидобрите играчи изброени
Върнете се в началото Go down
n1ghtmare
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
n1ghtmare


Брой мнения : 99
Reputation : 11
Join date : 25.03.2010
Age : 30
Местожителство : София

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 11:42 am

Ами що следващия път вие не си напраите анкетата и да сте доволни а ?
Върнете се в началото Go down
caRameL
WebMaster
WebMaster
caRameL


Брой мнения : 817
Reputation : 142
Join date : 21.12.2009
Age : 29
Местожителство : Елхово, България

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 12:47 pm

Effect написа:
Ако ми дадеш логично обяснение как само със скил ме бутате с 2-3 хита ви признавам при положение,че скил дава само def rate а аз със комбо го правя тва изключително рядко ми то си личи бе НЯМА начин без спеед да ме бутате с 2-3 хита при положение,че правите само скилл бе

Мисля че това което си говорихме по скайп е достатъчно...Това че знаете само едно шибано комбо,и се мислите за велики, и че няма други комбота си е ваша работа!!!Има един лаф "като не знаеш,не говори!!!".Това се отнася и за теб.Напиши във гугъла и прочети малко за тая версия,и разбери ,че има такова комбо и още куп други!!!Това че ти не можеш да го напрвиш,не означава че няма ,и веднага да казваш "знам ви кво прайте". Кво правим бе???Играем си играта!!
Другото което е ,ако не знаеш спийд хака дава скорост(speed - скорост),ама ти нали си професор и ги разбираш нещата (най-вече комботата) ,казваш че дава дмг(сваляли сме те на 2 хита),което е пълна глупост!!Относно скила,защо има разлика дали ще направиш "skill ts fury" или "ts и fury".По твоята логика скила е излишен,ама има огромна разлика!!! Ти като правиш скил тс скил тс и после фюри,що не правиш само ТС и фюри??? Щом скила ти дава дефенс,тс кво ти дава??? ДМГ ли??При положение че ТС е меле магия,и прави няколко пъти по-малко дмг от фюри,по твоите разсъждения,трябва да играем само с фюри,защото дава най-много дмг.Знаиш ли изобщо какво означа думата combo???Преведено от английски,това е група/комбинация,в случая комбинация от магии,които направени в определен ред дават допълнителен ДМГ.
Чесно ти казвам,ставаш ми смешен...Научи малко повече за играта,и конкретно за тази версия, и тогава ми се напъвай!
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net
Effect
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
Effect


Брой мнения : 452
Reputation : 118
Join date : 21.12.2009
Age : 31
Местожителство : VT City Bitches ;d

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 1:17 pm

caRameL полека с есетата бе Laughing па ако си мислиш и че ще го прочета-Лъжеш се Laughing
Върнете се в началото Go down
caRameL
WebMaster
WebMaster
caRameL


Брой мнения : 817
Reputation : 142
Join date : 21.12.2009
Age : 29
Местожителство : Елхово, България

Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitimeСъб Мар 27, 2010 1:18 pm

Effect написа:
caRameL полека с есетата бе Laughing па ако си мислиш и че ще го прочета-Лъжеш се Laughing

Искаш логично обяснение-давам ти го!1oo% си го прочел.Просто няма какво да кажеш...
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кой е най-силният играч в сървъра?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най-силният играч в сървъра??   Кой е най-силният играч в сървъра?? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най-силният играч в сървъра??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Клип На Сървъра
» Мненуя за играчи от сървъра
» Предложение, което ще популяризира сървъра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BlackMu-The Best Muonline Server :: BlackMu Gaming :: Kофа/Basket-
Идете на: