BlackMu-The Best Muonline Server
Welcome to BlackMu Forum Please Register!
BlackMu-The Best Muonline Server
Welcome to BlackMu Forum Please Register!
BlackMu-The Best Muonline Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BlackMu-The Best Muonline Server

Join our world!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
BlackMU ! Вече и в Facebook !
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:07 pm by gamencho
Така.. реших че вече като сървара има доста слава и едни от най-добрите играчи в цяла България..Ще е необходимо да ни има и в Facebook-социалната мрежа! Затова направих нашата страница в Facebook ето линк: Клик !!!



Поздрави : Aggressive

Comments: 0
Програма за кредити?? Да бе...
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeВто Апр 13, 2010 5:17 pm by caRameL
От няколко дни се разпространява една програма в интернет, за коят осе казва, че ако си напишете акаунта и паролата ще ви даде кредити за webshopa. ТОВА Е ПЪЛНА ИЗМАМА !!! Ако си напишете акаунта и паролата в тази програма акаунта ви ще бъде откраднат. Затова не се лакомете много,да ме идвате после и да ми казвате,че са ви откраднали акаунта...Програмата се казва "G1 Credit Scripter V1.0"

Comments: 8
10-те Администраторси заповеди!
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 10:00 pm by Core
1. Аз съм твоя Модератор, Администратор твой, да нямаш други администратори освен Мене.
2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова що е в администраторския панел, що е в модераторския панел, и що е в твоя собствен; не им се кланяйи не им служи.
3. Не изговаряй напразно името на Администратора, твоя Модератор.
4. Помни неделния ден за да го светиш; шест дена чети и пиши всичките си мнения, а седмия ден е неделя на Администратора, твоя Модератор - остави го да си почине малко.
5. Почитай модераторите и администратора си за да ти бъде добре и да живееш дълго във форума.
6. Не убивай виртуално... дори и прасета.
7. Не псувай и словоблудствай.
8. Не кради чуждото мнение и не плагиатствай. Уважавай авторското право!
9. Не лъжесвидетелствувай против ближния си.
10. Не пожелавай ника на ближния си, не пожелавай аватара на ближния си, ни подписа му, ни нищо, което е на ближния ти.


Comments: 7
Latest topics
» Имам проблем
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 12:17 pm by rJlynu

» Много интерестна игра :)
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 4:21 pm by ForBiDeN

» SME Event.
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:44 pm by gamencho

» BlackMU ! Вече и в Facebook !
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:07 pm by gamencho

» Duel Player Kill Event
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:25 am by FaTaL:)

» B>>T>>S>>!
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:20 am by FaTaL:)

» 999 resets = HoF
Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:16 am by FaTaL:)


 

 Нека тук да пишен за ...

Go down 
+2
naPa3uT
pinkor
6 posters
АвторСъобщение
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 7:11 pm

Нека тук да пишем за смешни преживяни , измислени или чути случки от МУ фен ето малко от тези които съм чувал


1.Когато се напиеш в кварталната кръчма и капачките от бира на пода ти се виждат като zen. Мислите си че сте в бара в Lorencia. Въпреки това, колкото и да си се напил не се притесняваш че някой може да те обере или убие, защото алкохола ти вдига attak speed-а. Ако пък пеибиеш някой можете спокойно да се оправдаеш, че не е вдигал vitality и agility.
2.Когато те питат защо не си се прибрал, отговаряш "Ми кфо бе нямах портал"
3.Когато намериш камък на улицата се опитваш да го навреш в ризата си и после ако ризата ти се раздере от камъка крещиш "Мамка му шибания соул пак ми фелна ризата" и си мисли колко ли ще ти вземе майка ви за repair.
4.Когато си купите маратонки и след месец се скъсат се връщате в магазина да им се скарате, че са били с много малко Durability.
5.Когато майка ти нареди масата с еднакви чинии и лъжици, казваш "Гадни дупери..."
6.Когато във фитнеса не можеш да вдигнеш някоя тежест си мислиш "That item does not belong to you"
7.Смяташ че световната парична единица се казва "Zen"
8.Когато карате кучето си да бие заедно с вас големите хлебарките в къщата...."които пускат poison".
9.Опитваш се да изстреляш 255 стрели с лъка на двора.
10.Когато удариш сърна с колата, излизаш да видиш какво е drop-нала.
11.Почваш да се чудиш дали венчалната ти халка дава Excellent Damage Rate.
12.Когато има буря заявяваш, че си намерил Scroll of Lightning и вече можеш да пускаш мълнии, и когато гръмне по-силно крещиш "Видяхте ли видяхте ли?"
13.Взимаш чука от баща си с цел да си поправиш тениската.
14.Когато дават бокс и някой нокаутира противника с един удар протестираш - "Сложете му БАН на тоз!Той е с hit hack!".
15.Питат те защо закъсняваш, казваш "Имаше лаг".
16.Мяташ всички кутии вкъщи с надеждата да ти се падне някой предмет.
17.Когато переш панталона си в пералнята машина се оплакваш че не светят и се чудите как така нито са фелнали нито са станали на +10.
18.Когато играеш мач и изкасапите някой и почнат да ти се карат отговаряте "Това трябва да даде на отбора една точка!"
19.Гледаш рекламата на Red Bull и на репликата "Red Bull дава крилааа" протестираш "Не е вярно въртят се в чаос машината"
20.Гледаш Star Wars и се чудиш тия от къде са си намерили Lighting Sword и Lighting Sphere.
21.Когато почнат много да ти се карат казваш AFK и се правиш че те няма.
22.Ако някой е в болница казваш че е баннат за известен период, а ако е мъртъв - че има перманентен бан.
23.Ако в дома ви са нахлули крадци и саизнесли всичко крещите "От къде мамка му ми знаят акаунта и паролата"



Ето и една преживяна от мен : Веднъж ставам , трябва да се ходи до магазина и питам баща ми :
-Тате изкаш ли нещо от "web shopa" ? Very Happy pig


Последната промяна е направена от pinkor на Вто Фев 02, 2010 9:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
naPa3uT
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!



Брой мнения : 184
Reputation : 27
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сливен

Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 4:08 pm

Аз пък един път казах на един фр . :
Я виш кво стоне има на земята дай го земем .. Оня ми са смее Laughing
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net/
InstantK
Гост




Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: HaHaHa   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 6:15 pm

Един път се сбих с един и му разкарвих носа и му викам така е като имам Exelent Dmg Rate Very Happy Eдин фр. ми вика като е златен някои пръстен бил +9 Very Happy
Върнете се в началото Go down
Core
Game(Admin)
Game(Admin)
Core


Брой мнения : 103
Reputation : 41
Join date : 13.01.2010
Age : 30
Местожителство : Велико Търново

Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeПон Яну 25, 2010 7:01 pm

Из чат с играч от BlackMu направо ме пръсна от смях пича Very Happy

[24.01.2010 22:05:42] Ĉ.ŔŏŎŊĀldΘő7 каза: 2 masa
[24.01.2010 22:06:03] Ĉ.ŔŏŎŊĀldΘő7 каза: si mi slocic li 1000 krediti
[24.01.2010 22:06:05] Ĉ.ŔŏŎŊĀldΘő7 каза: a
[24.01.2010 22:06:41] BlueWolf™️ каза: mne nqma da ti sloca :ddddd
Върнете се в началото Go down
http://blackmu.bounceme.net/
naPa3uT
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!



Брой мнения : 184
Reputation : 27
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сливен

Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 6:55 pm

Тос и аз го имам в скупе Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net/
Effect
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
Effect


Брой мнения : 452
Reputation : 118
Join date : 21.12.2009
Age : 31
Местожителство : VT City Bitches ;d

Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 8:17 pm

По принцип мразя да поправям другите,но грешки като тези са просто абсурдни pinkor би ли си редактирал думата прежижяни.Предполагам,че си искал да кажеш преживяни.
Върнете се в началото Go down
Nestlee
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
Nestlee


Брой мнения : 148
Reputation : 3
Join date : 07.02.2010

Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 10:47 am

госпожата ни пита що закасняхте и ас викам щото имаше мн лагг :Д
Върнете се в началото Go down
-Giavol-
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
-Giavol-


Брой мнения : 120
Reputation : 17
Join date : 28.01.2010
Age : 29
Местожителство : Бяла Слатина

Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 11:33 am

Господина ме пита защо закаснявам а аз мо отговарям защото много се заравям в снега.. Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нека тук да пишен за ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нека тук да пишен за ...   Нека тук да пишен за ... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нека тук да пишен за ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BlackMu-The Best Muonline Server :: BlackMu Gaming :: Kофа/Basket-
Идете на: