BlackMu-The Best Muonline Server
Welcome to BlackMu Forum Please Register!
BlackMu-The Best Muonline Server
Welcome to BlackMu Forum Please Register!
BlackMu-The Best Muonline Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BlackMu-The Best Muonline Server

Join our world!
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
BlackMU ! Вече и в Facebook !
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:07 pm by gamencho
Така.. реших че вече като сървара има доста слава и едни от най-добрите играчи в цяла България..Ще е необходимо да ни има и в Facebook-социалната мрежа! Затова направих нашата страница в Facebook ето линк: Клик !!!



Поздрави : Aggressive

Comments: 0
Програма за кредити?? Да бе...
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeВто Апр 13, 2010 5:17 pm by caRameL
От няколко дни се разпространява една програма в интернет, за коят осе казва, че ако си напишете акаунта и паролата ще ви даде кредити за webshopa. ТОВА Е ПЪЛНА ИЗМАМА !!! Ако си напишете акаунта и паролата в тази програма акаунта ви ще бъде откраднат. Затова не се лакомете много,да ме идвате после и да ми казвате,че са ви откраднали акаунта...Програмата се казва "G1 Credit Scripter V1.0"

Comments: 8
10-те Администраторси заповеди!
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 10:00 pm by Core
1. Аз съм твоя Модератор, Администратор твой, да нямаш други администратори освен Мене.
2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова що е в администраторския панел, що е в модераторския панел, и що е в твоя собствен; не им се кланяйи не им служи.
3. Не изговаряй напразно името на Администратора, твоя Модератор.
4. Помни неделния ден за да го светиш; шест дена чети и пиши всичките си мнения, а седмия ден е неделя на Администратора, твоя Модератор - остави го да си почине малко.
5. Почитай модераторите и администратора си за да ти бъде добре и да живееш дълго във форума.
6. Не убивай виртуално... дори и прасета.
7. Не псувай и словоблудствай.
8. Не кради чуждото мнение и не плагиатствай. Уважавай авторското право!
9. Не лъжесвидетелствувай против ближния си.
10. Не пожелавай ника на ближния си, не пожелавай аватара на ближния си, ни подписа му, ни нищо, което е на ближния ти.


Comments: 7
Latest topics
» Имам проблем
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 12:17 pm by rJlynu

» Много интерестна игра :)
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Авг 26, 2011 4:21 pm by ForBiDeN

» SME Event.
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:44 pm by gamencho

» BlackMU ! Вече и в Facebook !
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 1:07 pm by gamencho

» Duel Player Kill Event
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:25 am by FaTaL:)

» B>>T>>S>>!
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:20 am by FaTaL:)

» 999 resets = HoF
XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 11:16 am by FaTaL:)


 

 XaKePu - PeПoPT

Go down 
+2
pinkor
InstantKill
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
InstantKill
Вече Съм в Арена
Вече Съм в Арена
InstantKill


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010
Age : 34
Местожителство : ХилТаун

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 6:18 pm

Тук ще слагаме имената на хората които сме 100% сигурни че използват хакове бъгове и т.н. тък като някои от тях не се засичат!!! Exclamation


Последната промяна е направена от InstantKill на Пет Яну 22, 2010 8:46 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
InstantKill
Вече Съм в Арена
Вече Съм в Арена
InstantKill


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010
Age : 34
Местожителство : ХилТаун

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: aaaa   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 6:21 pm

Hasman4o,cTrL,7eK7oPu7e (mai taka be6e), gamen,Apple ;Zасега само тези!!!


Последната промяна е направена от InstantKill на Пет Яну 22, 2010 8:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 7:43 pm

Побързаи и поправи на кирилица , защото до 30 минути ТРИЯ ТЕМАТА !!!


Последната промяна е направена от pinkor на Пет Яну 22, 2010 8:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 8:49 pm

Oчаквам и второто мнение да се поправи като обърнах внимание на хората ... та това са се добри играчи Shocked не вярвам , че "ctrl или hasman4o" биха направили нещо .... Suspect
Върнете се в началото Go down
????
Гост




XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 8:52 pm

Леле откога cTrL е хакер Laughing моля те не се излагаи Wink
Върнете се в началото Go down
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 8:55 pm

НЕЗНАМ , НО ЗА МЕН ТАЗИ ТЕМА НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА Е ТУК , СПОРЕД МЕН Е ЗА ТРИЕНЕ ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 8:56 pm

7eK7oPu7e ,.. gamen възможно но за другите доста се съмням че са хакери Wink
Върнете се в началото Go down
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 8:59 pm

Xa , gamen хакер Very Happy та аз го бия без хелм бе . Тоя нещо се е филмирал днес ... Neutral
Върнете се в началото Go down
????
Гост




XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:02 pm

ооо не гамен хич не е хакер Laughing аз седя зад една колона и ония ме килна от 1 метър ме килва после пък още несъм станала и вече съм на земята Wink хич не е хакер Exclamation
Върнете се в началото Go down
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:03 pm

Xa това не е хак , това е способност на БК Very Happy Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
????
Гост




XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:08 pm

ооо страхотна способност Wink и аз искам така бе хехе и аз искам да ги киллвам кат седят зад стените Laughing и аз искам преди да са се родили да са паднали я ми покажи как става ? Question Shocked
Върнете се в началото Go down
naPa3uT
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!



Брой мнения : 184
Reputation : 27
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сливен

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:17 pm

Хора успамихте темата спрете са ;]
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net/
????
Гост




XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:18 pm

еее добрее е Нарутоо Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
InstantKill
Вече Съм в Арена
Вече Съм в Арена
InstantKill


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010
Age : 34
Местожителство : ХилТаун

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: hahaha   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:34 pm

за cTrL съм 90 % a зa hasman4o съм 100% защото без комбота и глупости ме трепи докато още не сам се появил....при това знам колко добър беше преди когато изведнъж стана про е как стана това ??? ако това не е хак аз сам басси милионера Very Happy !!! и Сиске защо го защитаваш cTrL като е хакеп и целия сървър го знае това....при това с ГМ Гурадиан хак...вие за будала ли ме имате бил сам адмиин на едно му знам всичко и макар че това е 2-рия ПвП сержер които играя...играя му от 2005 година....и никога дайе не сам си помислял да играя с хак...(в МУ)....но както виждам....тоя сервер ако не се спеед нооб те имат само за нооб или Напредващ....


Последната промяна е направена от InstantKill на Пет Яну 22, 2010 10:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
naPa3uT
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!



Брой мнения : 184
Reputation : 27
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сливен

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:36 pm

Пиши на Кирилица следващия път ти трия мнението ... Прочети правилата Wink
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net/
????
Гост




XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:37 pm

cTrL не е хакер тва че неможеш да играеш си е твои проблем
Върнете се в началото Go down
naPa3uT
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!



Брой мнения : 184
Reputation : 27
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сливен

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:38 pm

Абе ако беше хакер нали като играеше щеше си личи аз лично съм играл с него би ме 10/6 и си признавъм че си е добър .. Друга е темата как играеш ти ;]
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net/
InstantKill
Вече Съм в Арена
Вече Съм в Арена
InstantKill


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010
Age : 34
Местожителство : ХилТаун

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: ???   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:40 pm

pinkor написа:
НЕЗНАМ , НО ЗА МЕН ТАЗИ ТЕМА НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА Е ТУК , СПОРЕД МЕН Е ЗА ТРИЕНЕ ...
Изтрий го нека сервера да си остане пълен с хакери нообари дето падат от комбо пък после аз сам бил хак...ако не бях дал 10 лева вече нямаше да играя....Къв сервер само !@&$*#^...корумпирани ГМ на евенти...хакери дето хакват пред ГМ и тои седи и се чеше бива бива ама :@....Сигурен съм че който не е хакер ще ме подкрепи!!!(а хора без хак в този сервер се срещат рядко горе долу 1 на всеки 5 не е с хак) Направете защити и ще си проличи кой е добър като в Ca**eL MU !!!Най извесните станаха нообари и падаха от всеки...след защитата на Сървара(и тогава останаха без клиенти)!!!


Последната промяна е направена от InstantKill на Пет Яну 22, 2010 10:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
naPa3uT
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!



Брой мнения : 184
Reputation : 27
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сливен

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:44 pm

Момче като бях гм признавъм си виждъл съм хора с хакове и те лично си признавъха .. Сега како става е друг въпрос напрай една снимка в която да можеш да докажеш това което твърдиш ..
А хората който са играли с хакове са : Nestle , CrAzY_BK , PaM3eC-Bonano , __||__ etc ...
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net/
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 9:44 pm

Брато разбирам те до някъде остави ги 1 битка си имал с тях и точка а изкам само да ми напишеш съвсем ясно и точно итемите си...
ВНИМАВАИ ЩЕ ПРОВЕРЯ! - има голям смисъл във връзка с темата и още нещо като си от някое си село стараи се да не писхес на такъв диалект виж паразит например Mad и не се пали толкова ...
Върнете се в началото Go down
InstantKill
Вече Съм в Арена
Вече Съм в Арена
InstantKill


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010
Age : 34
Местожителство : ХилТаун

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: ок   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 10:12 pm

ок..сега за дупер ли ме имате :@ (повечето сетове са без зен,вземам ги на +0 и ги прая блес соул на 11 за да пестя кредити) итемите ми са Black Dragon Set Full (който размених за Leather Set и Tower Shield) , Full Flame Fenix set без мана(или ХП) е армора...Full Magus Set,Plate Set Full (получих го от едно БК ммм...valkodafBG той ми даде и крила незнам защо стори ми се самнително че ги дава безплатно...но ги взех) Dark Phoenix set без ХП и мана (с 4000-то кредита преди да реснат сервра) 2 чивта крила full Bk 2ri lvl, Lightning Sword фул на +15,Kris full,1 Magus mask която се бъгна когато я направих и стана на една каска за СМ(помислих че е бъг от уебшопа),Mace of king full +15 (и още 2 на +11които са ми в другия герой) Plate set (без никакви опции за героя ми Guard),2 Chaos shield
+15 (и 1 Ha +11 c 4000-To кредита),Един Phantom Mace за МГ-то ми,2 пръстена фул +15 (и 2 един +0 и един +9 за другия герой без ХП и мана един крис без опции за Guard и Bradache (на Guard-овете оръжието) и едно такова сащото на +15 фул),Катаче (Катана),един Sword of Archangel +11 +16 (ot pk event) Фул: това е ако сам изпуснал нешо питай...това са с 12000 кредита от 2 СМС-а и 4000 кредита отначало като почнах от миналия сезон...(смятаи като сетовете които сам можел да ги взема по изодно на +0 и да ги направя на +11 и без опция и оръжията фул само на +15).....ако имаш много въпроси скайпа ми е razor_blader !!! edit: един фул Blade of Devouver i Dragon Slayer Shield....
Върнете се в началото Go down
naPa3uT
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!



Брой мнения : 184
Reputation : 27
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : Сливен

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 10:27 pm

Неразбрах за како искаш да ти напише сичките си итеми ... Моля Обесни !
Върнете се в началото Go down
https://blackmuforum.bulgarianforum.net/
InstantKill
Вече Съм в Арена
Вече Съм в Арена
InstantKill


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010
Age : 34
Местожителство : ХилТаун

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 10:40 pm

Че наистина голям диалект вади паразита Very Happy Very Happy Smile отговор:...да си имам работа че заради мен му лаги му-то Very Happy....
Върнете се в началото Go down
pinkor
НЕПОБЕДИМ!
НЕПОБЕДИМ!
pinkor


Брой мнения : 206
Reputation : 17
Join date : 16.01.2010
Age : 28
Местожителство : София

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСъб Яну 23, 2010 9:21 am

Не изкам това точно изкам да ми обесниш колко +11,+15 напримеи и с адд колко

паразит това го правя за да измеря силата на итемите му , защото да не се окаже поредния бот ...
Върнете се в началото Go down
InstantKill
Вече Съм в Арена
Вече Съм в Арена
InstantKill


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010
Age : 34
Местожителство : ХилТаун

XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitimeСъб Яну 23, 2010 3:15 pm

повечето оръжия са ми на +15 със +16 опция но рядко играя с тях сега играя само с архангела защото е с по яките опции(+11 +16)....и не сам поредния бот играя МУ от както е излезнал първия пиратски сървар(2006 Септември месец)...не сам нообар споко знам кой кога е с хак и кой не е (и пак го казвам БИЛ СЪМ ГЛАВЕН АДМИН НА ЕДИН СЪРВАР КОЙТО БЕШЕ САМО В МОЯ ГРАД)....признавам че 'cTrL' е силен но според 90% от хората в сървара той е хакер....така че..! а и тука само хора като сиска която знае че той е с хак а не казва защото се "омъжиха" а и защото живее в илюзия и рабира от му колкото аз от Lineage (която сам играл 1 час общо) и ми е втръснало..ОТ ХАКЕРИ НООБАРИ КАТО ХАСМАН4О(един пут го бих 5-2 след малко ми вика "аре пак дуел" и ме би 5 1 нещо така е вдигнал ФПС-а...)...А СЛОЖЕТЕ ЗАЩИТА НА СЪРВАРА И ШЕ ВИДИТЕ ДАЛИ НЯКОЙ ЩЕ ГО ИГРАЕ ОСВЕН ХОРА КАТО МЕН КОИТО ХАКВАТ САМО ОФЛАЙН ИГРИ ЗА ДА НЕ РАЗВАЛЯМЕ ИГРАТА НА ДРУГИТЕ ИГРАЧИ..... Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





XaKePu - PeПoPT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XaKePu - PeПoPT   XaKePu - PeПoPT Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
XaKePu - PeПoPT
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BlackMu-The Best Muonline Server :: BlackMu Gaming :: Kофа/Basket-
Идете на: